Video Oynatıcı Arayanlara “The KMPlayer”

Bilgisayarınızda video izlemek isterseniz açmaz, codec yoktur. Videonuzu izleyebilmek için internetten codec bul, indir, yükle… Bunlarla uğraşmak zorunda değilsiniz. Video oynatıcı olarak tek program size yeterli o da KMPlayer. İçerdiği codecler ve desteklediği dosya formatları sayesinde sizi hiç yormadan amacınıza ulaşmanızı sağlar. Sade arayüzü sayesinde de bilgisayarınızı kasmaz. Ayrıca Türkçe dili desteklemektedir. Artık her formattaki videoyu KMPlayer ile izleyebilirsiniz…


KMPlayer sayesinde ister film ister dizi, rahat bir şekilde istediğinizi izleyebilirsiniz. Desteklediği formatlar ve içerdiği codecler aşağıda yeralmaktadır.
Desteklediği formatlar : VCD, DVD, Blu-ray, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime…

İçerdiği Codec ve Filtreler
* Video Decoderleri : DivX, XviD, Theora, WMV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VP3, VP5, VP6, H263(+), H.264(AVC1), CYUY, ASV1/2, SVQ1/3, MSVIDC, Cinepak, MS MPEG4 V1/2/3, FFV1, VCR1, FLV1, MSRLE, QTRLE Huffyuv, Digital Video, Indeo3, MJPEG, MPNG SNOW, TSCC, Dirac, VC-1, RealVideo, SMC vs.
* Ses Decoderleri : AC3, DTS, LPCM, MP2, MP3, Vorbis, AAC, WMA, ALAC, AMR, QDM2, FLAC, TTA, IMA ADPCM, QCELP, EVRC, RealAudio vs.
o 2Ch -> Çoklu kanal dönüşümü

Eğer programı beğendiyseniz buradan indirebilirsiniz…

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir