Ücretsiz Antivirüs İsteyenlere Antivir Personal 10

Çoğu zaman baş belası olan virüsler bilgisayar kullanan herkesin canını sıkan bir olgu haline gelmiştir. Bu sıkıntıdan kurtulmanın yolu da antivirüs programlarıdır. Antivirüs üzerine sayılı şirketlerden biri olan Avira, herkesin ücretsiz olarak kullanabileceği Antivir 10’u piyasaya çıkardı. Avira, antivirin değişen arayüzüyle beraber virüslere karşı daha güçlü bir kalkan sunuyor…


Avira AntiVir Personal – Free Antivirus; virüslere, truva atlarına, kimlik hırsızlarına, solucanlara, dialer, rootkitlere karşı sağladığı koruma ile bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir antivirüs yazılımıdır. Kişiselleştirilebilir özellikleriyle dikkat çekici yazılım hem çevrimiçi hem de çevrimdışı uygulamalar sırasında bilgisayarınızın güvenliği için en doğru seçimlerden biri. Bu ücretsiz program ile bilgisayarınızı korumak için yüksek ücretler ödemenize gerek kalmayacak. Hiçbir ücret ödemeden Avira teknolojisine bilgisayarınızda sahip olabilirsiniz.

Özellikleri

* Virüslere, trojanlara ve solucanlara karşı koruma sağlar. (anti-virus)
* Reklam ve casus yazılımlara karşı koruma sağlar. (anti-adware & anti-spyware)
* Güvenlik yazılımlarınızı pasif durumda bırakarak sisteme sızan yazılımları engeller. (anti-rootkit)
* Tek tıklamayla tüm virüsleri temizleme
* Netbooklar için az pil harcayan özel kullanım YENİ!
* Kişisel bilgisayarınıza zarar veren yazılımlara karşı korumakla kalmaz hataları onarır. YENİ!
* Sadece 5 tıklamayla ekspress kurulum. YENİ!

Ben kendi bilgisayarımda bunu kullanmaktayım. Gayette memnunum eskiden de çok kullandım, şimdi de kullanıyorum. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en iyi antivirüs programı diyebilirim. O yüzden anitivirüs kullanmak isteyenlere özellikle ücretsiz (free) isteyenlere tavsiye ediyorum.

Yüklemek isterseniz buradan indirebilirsiniz…

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir