Mobil’de En İyi Müzik Çalar TTPOD

ttpod

Günümüz akıllı telefonlarında müzik dinlemek apayrı bir keyif veriyor. Bu keyfi en iyi hangi programla yaşamak istersiniz sorusuna benim cevabım TTPod olur. Neden mi diye soranları duyar gibiyim hemen cevaplayayım. Çok şık bir arayüzü var, başka bir ekolayzır programına ihtiyaç duymadan ses efektlerini istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz, dinlediğiniz şarkının sözleri hatta şarkıcının resmini dahi bulabiliyorsunuz. Her neyse işte sizlere detaylı anlatımıyla TTPod.

-Sade Ve Şık Bir Arayüz
Standartların üzerinde bir arayüzle ve farklı skin ve arka plan seçenekleriyle kullanıcıların beğenisini topluyor.

-Harika Ses Efektleri
Benim için en önemli özellik bu diyebilirim. Ekolayzır belki standart bir özellik görülse de (bence standartın üzerinde) en güzeli Bass Boost ayarının bulunması. Böylece başka bir uygulamaya gerek kalmıyor.

-Şarkıcı Resmi Ve Şarkı Sözleri
Beğendim özelliklerden birisi de bu ancak yetersiz. Nedeni programın sahibi Çin firması olduğu için bu aramaların Çin arama motoruna göre yapılıyor olması. Yabancı şarkılar için harika bir özellik ancak Türkçe şarkılar için yetersiz.

-Sosyal Paylaşım
Dinlediğiniz ve beğendiğiniz şarkıları sosyal medyada paylaşabilirsiniz ancak Çin’de meşhur olan sosyal medya sitelerinde mesela weChat.

-Şarkı Değiştirilebilir Kilit Ekranı
Bildiğiniz gibi bu özellik ICS 4.0 ile gelen bir özellikti, TTPOD da bu özelliği aynen kullanmış hatta kilit ekranında şarkı sözlerini görebilirsiniz.

Daha nice ufak tefek özellikler var ancak ben genel olarak bu kadarından bahsediyorum. Toparlayacak olursak dil desteğinin olmaması ve Çin arama motorunun kullanılması dışında eksi özelliği bulunmamakta. Denemek isterseniz Android için buradan, AppStore için buradan ulaşabilirsiniz.

ttpod-2 ttpod-3

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir