Gmail’in Yeni Yüzü Inbox

inbox-google-app

Google geçtiğimiz günlerde yeni uygulaması olan Inbox’u tanıttı. Akıllı telefonlar ve web için düşünülen yepyeni bir arayüze sahip olan Inbox Gmail’e göre daha kullanışlı gibi görünüyor. Şimdilik uygulamayı kullanabilmek için davetiye gerekli. Davetiyeyi edindikten sonra akıllı telefonunuz için Google Inbox uygulamasını indirip Google hesabınızla oturum açtığınızda yeni Inbox deneyimini test edebilirsiniz. Akıllı telefonunuzda oturum açtıktan sonra web arayüzünde de Inbox’ı kullanabilirsiniz.

Gmail’in Yeni Yüzü Inbox’un Özellikleri:
– Dağınıklığı gruplandırarak sizin için düzene sokar.
– E-Postalarınızı açmadan önemli kısımları ilk bakışta görebilirsiniz.
– Gelen Kutunuza hatırlatıcılar ekleyebilirsiniz
– E-Postalarınızı ve hatırlatıcılarınızı istediğiniz zaman Gelen Kutunuza geri gelecek şekilde erteleyebilirsiniz.
– Ayarlar kısmında gruplanmasını istemediğiniz etiketleri kapatabilirsiniz.

Benim en çok hoşuma giden özellikler e-postayı erteleme ve hatırlayıcı ekleme özellikleri oldu. İyi düşünülmüş, işe yarayan kullanışlı özellikler olduğunu düşünüyorum. Sizde hemen Inbox uygulamasını test etmek isterseniz buradan davetiye isteyebilirsiniz.

Inbox kullanmaya başlayınca Gmail’im gider mi diye tereddüt etmenize gerek yok çünkü aynı anda ikisini birden kullanabilirsiniz. Gmail’in yerini alır mı? Çok olumlu tepkiler olursa neden olmasın. Benim görüşüm ilerde tamamen Mail hizmetinin Inbox olacağı yönünde. Bakalım tepkiler nasıl olacak.

Inbox uygulamasını Android için buradan, Ios için buradan indirebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir