KPSS 2009 Sorularını Yedi İklim Yakaladı!

Kpss’deki soru tarzı 2008 yılı ile değişmeye başladı. 2008 yılına kadar soru tarzını yakalayan tek kaynak yeterli oluyordu. Ancak 2008’den sonra artık o bilinen kaynaklar sınava hazırlananları tatmin etmiyordu buna bende dahil olarak söylüyorum. Yedi İklim, son iki yıldır Kpss’nin değişen soru tarzını yakalayan tek yayın kaynağı gibi. Benim bu söylemlerimi hem Yedi İklim’in yaptığı açıklamalarda hemde Yedi İklim yayınlarını kullananların mesajlarının desteklediklerini görebilirsiniz…

Yedi İklim’in sitesinden yapılan açıklama :

Özellikle 2008 ve 2009 yıllarında yapılan KPSS ile artık salt bilgiye dayalı, kalıplaşmış konular ve soru tarzı yerine, bilimsel alan bazındaki güncel gelişmelerin yer aldığı, bilginin yorumlanması ve kullanılmasına dayalı bir sınav formatı ortaya çıktı. Bütün bu gelişmeler doğrultusunda da sizleri bir adım daha öne çıkarmayı hedefleyen Yediiklim KPSS Hazırlık Dergileri ve diğer tüm yayınları güncellendi ve kalitesine kalite kattı.

Özellikle de 2008 ve 2009 KPSS, Yediiklim”in ne kadar haklı olduğunu bir kez daha ortaya koydu. 2008 KPSS’ye dek Yediiklim’in yoruma dayanan çok zor sorular sorduğu düşünülüyordu. 2009 KPSS’ye giren birçok aday ise sınavdan çıktıklarında kendilerini Yediiklim’in deneme sınavındaymış gibi hissettiklerini söylediler.

Ayrıca her sınavda onlarca soruyu birebir tutturdu. 2009 sınavında da onlarca soruyu yakaladı. Yediiklim KPSS Hazırlık Dergileri, Türkiye”nin ilk ulusal KPSS hazırlık dershaneler zinciri olan Yediiklim Eğitim Kurumları’nın seçkin hocalarının katkılarıyla hazırlanmakta olup, her sezon tümden güncellenmektedir. 2010 sınav sezonu için güncelleme çalışmaları titizlikle yapıldı, 2009 sınavındaki yeni yönelimler ve farklı kavramlar ile özellikle de disiplinler arası yaklaşımlar dergilerimize ayrıntılı olarak yansıtılmıştır.

Yedi İklimin sitesinden detaylı bilgileri ve yorumları görebilirsiniz…
(www.yediiklim.net)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir