Serdar Özkan’dan Bilge Bir Roman Daha

İlk romanı “Kayıp Gül” ile dikkatleri üzerine çeken Serdar Özkan, ikinci kitabı “Hayatın Işıkları Yanınca” ile yine soluksuz okunacak bir romanla karşınızda. Kayıp Gül ile, bugüne kadar dünyada en çok okunan Simyacı romanının yazarı Paulo Coelho ile birlikte ismi anılan Serdar Özkan bu kez de sizleri hayatın mucizeleriyle dolu yepyeni bir yolculuğa sürüklüyor.

Serdar Özkan Kayıp Gül romanı ile kitap severlerin yüreğine taht kurmuş. Kitabı 50 ülkede 43 dile çevrilmişti. Dünyaca isim yapmış Simyacı romanıyla birlikte anılan Kayıp Gül’ün yazarı Serdar Özkan’nın yeni romanı Hayatın Işıkları Yanınca ile okuru gerçek hayatın içinde büyülü bir dünyaya taşıyor.

Kitabın Konusu: Hayata kırgın bir yetişkin. Bir yunus ile “hayatın ışıklarını yakacak” çok özel bir dostluk. Karşılıksız sevgi, ümit ve hayata dair mucizevi bir yolculuk…

“İlk romanı Kayıp Gül onu 50 ülkenin kitapçılarına taşıyan bir yayıncılık olayıydı. İkinci romanı Hayatın Işıkları Yanınca ile, onun ismi şimdiden Paulo Coelho, Richard Bach ve hatta Saint Exupéry ile birlikte anılıyor. ”

Corriere della Sera – İTALYA

“Hayat mucizesi üzerine zarif bir roman.”

VOGUE – İTALYA

(tanıtım bülteninden)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir