Galaxy Tab İle Multimedya Keyfi

iPad’in rakibi Samsung Galaxy Tab’ı bugün test etme şansım oldu. Bende fırsat bulmuşken tablet bilgisayarı iyice inceledim. Netbooktan küçük cep telefonundan büyük, hem cep telefonu hem bilgisayar. Bu özelliklerin bir arada bulunması muhteşem bir şey. Galaxy Tab plastik kasaya sahip ancak elinize aldığınızda gayet sağlam ve kaliteli görünüyor ve göründüğünden çok daha hafif diyebilirim. Gelelim multimedya özelliklerine.


Telefon özelliklerinden bahsetmeme gerek yok sanırım, maşallah ne kadar özellik varsa hepsi mevcut. Özellikle 3G ile görüntülü konuşmak hem de tam ekran ilginç bir deneyimdi 🙂

Flash desteği sayesinde internette muhteşem bir gezinti yapmanızı sağlıyor. Animasyonlar, oyunlar, zengin internet uygulamaların kesintisiz şekilde tadını çıkarın. Web tarayıcısı gayet güzel ve hızlı. Readers Hub uygulaması sayesinde pek çok dergi ve gazetenin keyfini çıkartabiliyorsunuz. Sosyal ağlara bağlanmak ise çok kolay, Social Hub sayesinde twiter, facebook, gtalk ve msn hesaplarınıza girin, e-mailleriniz kontrol edin.

Galaxy Tab’da video izlemek ise harûkulade, 7 inç tam ekran, bir video keyfi sunuyor. Herşeyi ile çok iyi diyebilirim.

Açıkçası tablet pc almayı düşünmüyorum. Ancak böyle bi deneyim yaşamanızı da tavsiye ederim. Her ne kadar almayacak olsam da güzel bir tecrübe oldu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir