Super Mario Run Android Sürümü!

super-mario-run-buyuk

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde oyun firması Nintendo, Super Mario Run’ı Iphone ve Ipad için yayınladı. Oynamak isteyen kullanıcılar App store’dan ücretsiz olarak indirebilirler. Peki android versiyonu ne zamak çıkacak?


Herkes tarafında bilinen milyonların oynadığı 90ların en popüler oyunu Super Mario App store’da piyasaya çıktı. Gözler android sürümünde, ne zaman çıkacağı çoktan konuşulmaya başladı. Ancak gerçek Super Mario Run APK’sının ne zaman yayınlanacağı açıklanmadı. İşte bu yüzden internette muhtemel göreceğiniz android sürüm apk uygulamaları orijinal olmayacağından telefonuza fidye yazılımı yada malware yüklemiş olmanız kaçınılmaz. Böyle bir şey başınıza geldiğinde ise büyük bir dolandırıcılıkla karşı karşıya kalabileceğinizi söyleyebilirim.

Böyle bir durumla karşılaşmamak için oyunun resmi tanıtımını beklemeli ve Play Store’da Nintendo tarafından yayınlanan sürümü beklemelisiniz.

Paylaşmak güzeldir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Mobil
MEB E-Okul Uygulaması

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, İl/ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri, okul müdürlükleri ve öğretmenler tarafından kullanılan sistem olan e-okul'un resmi uygulamasını kullanıma...

Kapat