Microsoft Atağa Kalktı

Microsoft & Google çekişmesinde, Microsoft atağa kalkarak Çin arama motoru Badiu ile anlaştı. Tek başına bing google ile mücadele edemiyordu yanına destekçi badiu’yu alarak google’a karşı büyük bir rakip olacaklarını düşünüyorlar. Google bunun için ne yapacak şuan için bilinmiyor. Peki Bing ve Badiu ortaklığı onlar için ne getirecek ?

Microsoft’un arama motoru Bing, hem büyümek hem de doğuya ulaşabilmek adına Çin arama moturu Badiu ile anlaştı. Bing Çin kullanıcılarıyla buluşacak, Badiu ise 450 milyon Bing kullanıcısıyla tanışacak. Badiu böylelikle uluslararası alanda kendini boy gösterecek.

Google ise Çin’de kullanıcı kaybetmekte. Google bu büyük birleşme için mutlaka bir şeyler yapacaktır diye umuyorum. Facebook’u altetmek için Google+ Plus’ı ortaya çıkaran Google, internetteki hakimiyetini daha da artırmak için mutlaka bir şeyler yapacaktır.

Etiketler:, , ,
Paylaşmak güzeldir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Bilgisayar & Teknoloji, İnternet
Sayyac Bozuldu

Sitenizin hitini öğrenmek için bazı sayaç sitelerine sitenizin kaydını yaparsınız. Gerekli kodları gerekli yerlere koyarsınız ve sitenizin tekil - çoğul...

Kapat