Akıllı Telefonunuzdaki Müziğin Bass’ını Artırın

equalizer

Akıllı telefonlarda müzik dinlemek gibisi yoktur. Dinlediğiniz müziğin kalitesini Equalizer uygulaması ile arttırabilirsiniz. Androidin 4.4.2 Google Play Music uygulamasındaki ekolayzır ve bas efektleri beni memnun etmedi. Önceden kullanmış olduğum ve ICS’de hata verdiği için kullanmayı bıraktığım bu uygulamayı tekrardan öneriyorum. Android’in kendi Music Player’ı dahil birçok uygulama ile uyumlu çalışmaktadır.

Google Play’den uygulamayı indirip yüklüyorsunuz. Sonrasında Ayarlar/Ses/Müzik Efektleri bölümünden Equalizer‘ı müzik efektimiz olarak seçiyoruz. Uygulamayı açıp ayarları istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Bass booster’ı kullanmak için ayarlardan bu bölümü aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Ayarlarınızı tamamladıktan sonra kaliteli ve basslı müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Uygulamayı denemek isterseniz buradan indirebilirsiniz.

equalizer-1 equalizer-3

Paylaşmak güzeldir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Bilgisayar & Teknoloji
Office Kurulumundaki Config.xml Hatası Çözümü

Geçtiğimiz aylarda bir arkadaşımın bilgisayarına Office 2007 yüklerken sürekli Config.xml hatası aldım o yüzden programı yüklemeyi tamamlayamadım. Sonrasında edindiğim bilgilere...

Kapat